OUR SERVICES

what we do?

מה אנו מציעים?

איי פורט, הינה חברה המציעה תהליך מוקפד וייחודי, אשר פעילותו נעשת בשקיפות מלאה, דיוק, איכות, אמינות ופתרונות יצירתיים.

1. בדיקת והתאמת צרכים
ייבוא רכב בתיווך אישי מתחיל עם פגישת אפיון במשרדי איי פורט. במהלכה מבוצע ניתוח מעמיק של מכלול הפרמטרים העומדים על הפרק, וניתן דגש על היבטים כגון סוג הרכב, מותגים ספציפיים, דגמים מדויקים, מנוע, הנעה, תוספות, מטרות הייבוא האישי, התאמה לצרכים ספציפיים (משפחה, עסקים, פנאי), לוחות זמנים וכמובן תקציב. זאת בכדי לדייק באופן המקסימלי את ההליך ולשרטט קווי פעולה אפקטיביים להמשך.

2. התאמת הרכב ללקוח
התאמת הרכב ללקוח היא שלב קריטי. במסגרתו המומחים של איי פורט משרטטים אופציות קונקרטיות של רכבים המתאימים לפרופיל הלקוח. זהו השלב בו יורדים לרזולוציות ממוקדות ובסופו מוצעים דגמים רלבנטיים לאיתור מול דילרים איכותיים ואמינים ברחבי אירופה וארה"ב.

3. איתור הרכב ברחבי העולם
איתור רכבים ספציפיים בין דילרים שונים ברחבי העולם הוא משימה מורכבת הדורשת שילוב בין קשרים אישיים לבין ידע בפלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות המקבלות מידע ונתונים בזמן אמת. נציגי איי פורט מתמחים באיתור רכבים אשר זמינים אצל דילרים אמינים, שקופים ובתקציב האטרקטיבי ביותר. הרכבים שאותרו מוצעים ללקוח – כולל תמונות וויזואליות וניתוח היסטוריית הרכב.

4. מו"מ מול הדילר
סוכנויות רכב בחו"ל פועלות באופן מוסדר ונדרשות לעמוד בתקינה מחמירה וברגולציה אפקטיבית. לאחר שהרכב המבוקש אותר אצל סוכנות ספציפית, נציגי איי פורט מייצגים את הרוכש במשא והמתן מול הדילר, לשם השגת התנאים המיטביים לקידום העסקה.

מומחי איי פורט, מתמחים באיתור רכבים ובתקציב אטראקטיבי ביותר

5. בדיקת הרכב

בדיקת הרכב היא נדבך מהותי ברכישה, ומקל וחומר כאשר מדובר על ייבוא אישי מחו"ל. לשם כך המומחים של איי פורט מנתחים את היסטוריית הרכב על בסיס מסמכים שקופים ואמינים שמפרטים בפנינו (ובפני הרוכשים) עשרות נתונים חשובים כדוגמת קילומטרז', בעלות קודמת, תאונות, טיפולים ועוד. ניתן גם לבצע בדיקת רכב במכון בדיקה מקצועי בחו"ל אשר בסופה מונפקת לרוכש תעודה אובייקטיבית אודות מצבו של המוצר.

6. רכישת הרכב

במידה שהושגה הסכמה על מחיר העסקה לשביעות רצון הצדדים, המומחים של איי פורט מלווים את הלקוח בביצוע הרכישה והעברת התשלום. יודגש כי התשלום מועבר ישירות מהלקוח לדילר, ללא מעורבות חיצונית של איי פורט (בהתאם לחוק הישראלי).

WE ARE THE BEST

מחפשים דגמים ייחודים שאינם מגיעים ארצה על ידי היבואן הרשמי?

7. הוצאת רישיון ייבוא
ייבוא רכבים מחו"ל נתון תחת פיקוח של מחלקת ייבוא באגף הרכב במשרד התחבורה. על פי החוק הישראלי, הייבוא האישי מותנה בקבלת רישיון ייבוא על ידי הגשת בקשה ותשלום אגרה. נציגי איי פורט מלווים את הרוכשים בתהליך הבירוקרטי – ביעילות ובמקצועיות – ומוודאים כי הרכב מיובא בכפוף לכל דין.  

8. שילוח ושינוע הרכב
הבאת רכב מחו"ל מורכבת מתהליך דו שלבי: בשלב ראשון יש לשנע את הרכב מסוכנות הרכבים בחו"ל לנמל הקרוב, ולאחר מכן לבצע שילוח לישראל. איי פורט מבצעת את התהליך הזה על ידי איתור נמל ספציפי לשינוע הרכב ושילוחו בתנאים האופטימליים לישראל. כמובן תוך עדכון בכל רגע נתון לגבי מיקום הרכב בשרשרת השינוע והשילוח.

9. שחרור הרכב מרשויות המס
עם הגעת הרכב לישראל, נציגי איי פורט מגיעים ביחד עם הלקוח לנמל ומסייעים בשחרור הרכב מרשויות המס על ידי חתימה על המסמכים הרלבנטיים מול עמיל המכס (ותשלום המס הדרוש). לנציגינו היכרות ארוכה עם נציגי המכס בישראל, המאפשרת לייעל את ההליך לטובת כל הצדדים.

10. שירותי תקינה
כל רכב המיובא לישראל צריך לעבור הליך תקינה אשר בסופו יוענק לו מספר רישוי ישראלי. הליך התקינה מתבצע בשני צעדים. בשלב ראשון מתקבל רישיון רכב זמני, ובשלב שני, לאחר אישור מכון מורשה, מתקבלת התקינה הקבועה לפי סעיף 309. נציגי איי פורט עומדים לימין הלקוח עד להסדרת התקינה לעליית הרכב על הכביש כחוק.

11. הערכת שווי הרכב
לאור דרישה רגולטורית ולטובת הסדרת ההיבטים הביטוחיים, יש לבצע הערכת שווי לרכב מול לוי יצחק. תהליך הערכת השווי נעשה בצמוד לייעוץ והכוונה מצד נציגי איי פורט.

איי פורט, מזמינה אתכם ליהנות ממסלול VIP פרמיום הכולל את מלוא התהליך המסודר שלנו עם מגוון שירותים פרטניים נוספים. המומחים שלנו ייקחו את המושכות לידיהם, יעניקו לכם את השקט המקסימלי, ויעשו הכול כולל הכל עבורכם, עד פתח הבית.

מסלול ה-VIP כולל בין השאר ביצוע מלא של כל שירותי התקינה, ניהול הערכת שווי לפי מחירון לוי יצחק, התקנת איתורן ברכב, שטיפה מלאה ועוד שלל שירותים משלימים ללקוחות פרמיום.

בחרו את המסלול המתאים לכם ובואו נתניע!

CONTACT

קבע פגישת ייעוץ חינם עכשיו

מלאו את הפרטים בטופס ונציגי איי פורט יצרו איתכם קשר בהקדם!